0937 7466703

ارتباط با ما

مشتریان عزیز جنسهای فروخته شده با کمال ادب و احترام پس گرفته می شود.

 

درصد سفارش های برگشتی در چرم ماهور تقریبا صفر درصد می باشد ، چراکه ما قبل از ارسال هرگونه سفارش به مشتری ، با شماره موبایل خریدار تماس گرفته و از درست بودن محصول اطمینان حاصل می کند و پس از تایید سفارش مشتری ، تیم ارسال کالا ، محصول مشتری را با دقت در بسته بندی محکم و پلمپ بدون اینکه آسیبی به محصول ارائه شود ، سفارش را برای مشتری ارسال می کند.

 

در صورتی که از محصول ما ناراضی هستید و یا شاید آن چیزی که نبود که فکرش را می کردید ، می توانید با تیم پشتیبانی از همین شماره : ۰۲۸۳۳۷۸۷۹۱۶ ارتباط برقرار کنید. تا به مشکل شما رسیدگی شود. یا فرم زیر را پر کنید.

 

در صورتی که مشخص شد کالا باید برگردانده شود ، مشتری محصول را باید بدون آسیب و خش خوردگی به آدرس ما پست نماید. و سپس هزینه کالا طی ۴۸ ساعت به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.

 

هزینه ارسال کالاهای بازگشتی

تمامی هزینه‌های برگشت کالا با ماست، به شرطی که به یکی از دلایل زیر باشه:

  1. در زمان ارسال ظاهر فیزیکی کالا آسیب دیده باشه.
  2.  کالایی که تحویل گرفتید با چیزی که سفارش دادید، مغایرت داشته باشه.
  3. کالای خریداری شده ایراد فنی داشته باشه.

 

اما اگر به هر دلیلی از خریدتون منصرف شده باشید، یا در صورتی که برخی موارد اشتباه موقع ثبت سفارش مانند ، اشتباه رنگی ، یا تعویض محصول با محصول دیگری ، یا اشتباه در وارد کردن سایز شماره پا برای کفش یا اندازه لباس  . هزینه برگشت کالا بر عهده مشتری می باشد.

 

روند مرجوعی کالا :

  • از زمان تحویل کالا تا ۷ روز فرصت دارید، کالای مورد نظرتون رو مرجوع کنید.
  • برای مرجوع کردن کالا، با رنگی کالا تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از تایید کارشناسان رنگی کالا ، حداکثر تا ۲ روزکاری، کالا از شما تحویل گرفته می شود.

 

فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان چرم ماهور باشید :

    اشتراک گذاری
    خانه سبد خرید پروفایل