0937 7466703

ارتباط با ما

فروشگاه اینترنتی چرم ماهور در تاریخ ۱۷ آذر آبان ۱۴۰۲ با هدف ارائه و رساندن کالاهای باکیفیت دست دوز چرم به دست مصرف کننده با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت راه اندازی شد. هدف ما در اینجا رساندن اجناس و کالاهای باکیفیت ایرانی با بالاترین کیفیت چرم اصل و کمترین قیمت در بازار به دست مشریان و مصرف کنندگان عزیز در هر جای ایران می باشد.

 

در ماهور چرم تمامی اجناس با قیمت منصفانه ارائه می شوند.

 

سایت های فروشگاهی زیادی در اینترنت وجود دارند و هر کدام طبق تعرفه ها و سیاست های خاص خود  محصولات خود را به فروش می رسانند ، اما ما هدفمان  از تاسیس ماهور چرم ، ارائه کالای  باکیفیت و کاربردی با ارزان ترین قیمت است.

 

تمام  کالاهایی که در فروشگاه موجود می باشند ، جزو کارهای هنری و دستی خودم هستند که تو اتاق خودم اون ها رو درست می کنم.  در این پروسه مطمئن باشید محصولات ما با بهترین کیفیت و قیمت نسبت به محصولات بازار و فروشگاه های اینترنتی دیگر می باشد.

 

پروسه ارسال کالا با بالاترین دقت و بهترین بسته بندی انجام می شود. و همچنین رویه های برگشت کالا در صورت ناراضی بودن مشتری ، به سریع ترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

 

تیم پشتیبانی سایت ما در ۷ روز هفته ، پذیرای صدای گرم شما عزیزان می باشد و می توانید سوالات ، درخواست های خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری
خانه سبد خرید پروفایل